Posadzki Wylewki Mixokret miksokret Warszawa Mazowieckie Betonowe

inne


Posadzki Ogłoszenia2, Wylewki Ogłoszenia2, Mixokret Ogłoszenia2, miksokret Ogłoszenia2, Warszawa Ogłoszenia2, Mazowieckie Ogłoszenia2, Betonowe Ogłoszenia2

remont Ogłoszenia2, posadzki Ogłoszenia2, wylewki Ogłoszenia2, mixokret Ogłoszenia2

Witamy

Naszą specjalnością jest wykonywanie wylewek betonowych, w technologii na półsucho z mixokreta spalinowego zacieranych maszynowo.

Jest to metoda bardzo szybka i jednocześnie najdokładniejsza na rynku dzięki czemu zaoszczędza sie w późniejszych etapach mnóstwo pieniędzy i nerwów związanych z poprawkami. Dlatego tak istotne jest wybrać ekipę by zrobiła to dokładnie.

Jesteśmy doświadczoną ekipą działającą w niezmienionym składzie od kilkunastu lat,  NIEPIJĄCĄ,  punktualną i słowną.

Nasza posadzka jest idealnie równa, niepyląca.

Nadaje sie pod każdy rodzaj podłoża (panel, płytka, deska, kamień). Każdy glazurnik chwali sobie naszą dokładość przez co ma przyjemność w swojej dalszej pracy.

Na życzenie klienta dozbrajamy posadzke włóknem dzięki czemu posadzka jest lepiej zabezpieczona przed skurczami betonu występującymi podczas wysychania, zwiększa sie jej wytrzymałość oraz minimalizuje występowanie mikro pęknięć.

Cena za wykonanie posadzki jest uzależniona od kilku czynników jak ilość metrów, grubość a także wielu innych dlatego zapraszam do kontaktu telefonicznego

Telefon czynny do późnych godzin wieczornych...

Zapraszamy


Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 139

nr ogłoszenia: 20793